مشاوره صادرات :

انجام صادرات خوب، نیازمند برنامه ای منضبط و مدون است تا بتوانیم در بازار جهانی حضور موفق داشته باشیم. صادرات کالا باعث می‌شود شرکتهای تولیدی داخلی کیفیت محصولات خود را متناسب با استانداردهای جهانی افزایش دهند.

اگر کالا یا خدمات ما در کشور هدف صادراتی، مزیت رقابتی نداشته باشد طبعا رقبا اجازه ی ورود بازار به ما نخواهند داد. کیفیت کالا و رقابتی بودن قیمت می تواند جزء مهمترین پارامترهای شروع صادرات باشد و بعد از آن بازاریابی میدانی می تواند نقش مؤثری داشته باشد. در تجارت بین الملل بسته بندی علی الخصوص در کالاهای مصرفی، جزئی از کالا و بازاریابی محسوب می شود.

اما بی شک صادرکننده موفق نمی شود مگر اینکه بازاریابی و شناخت خوبی از ظرفیت ها و درخواست های جهانی محصول خود داشته باشد.

در دنیای کسب و کار ایران بسیاری از تولیدکنندگان هستند که یا دست به صادرات نمی‌زنند یا میزان صادراتشان متناسب با توان و ظرفیت تولیدیشان نیست. ناآگاهی، ترس یا احتیاطهای بی‌مورد می‌تواند از دلایل اصلی بی‌رغبتی کسب و کارها برای صادرات کالا و عدم حضور محصولاتشان در سایر کشورها باشد.

در بازار امروز همه شرکتها و مشتریان حتی با دارا بودن موقعیتی پایدار در بازار داخلی باز هم در حال جهانی شدن هستند. اگر شرکت تولیدی بخواهد خود را به همان بازاری که دارد محدود کند این اجازه و آزادی عمل را به مشتریانش داده است تا به سایر رقیبان او روی آورند. در عمل این شرکت با دوری از خطرهای صادرات بقای خود را در بازار داخلی به خطر انداخته است.

رکود در بازار داخلی، بازار مناسبی برای شرکت در خارج کشور می‌سازد. استفاده از ارز حاصل از صادرات برای واردات کالاهای مورد نیاز شرکت، دریافت جوایز صادراتی از دولت از دیگر مزایای صادرات کالاست. از این رو معمولا توصیه می‌شود واحدهای تولیدی قسمتی از تولیدات خود را صادر کنند.

البته هنگامی که یک شرکت محصولات صادراتی خود را مشخص می‌کند باید عوامل مهمی دیگری را نیز در نظر بگیرد. عواملی چون شرکت از صادرات چه سودی می‌خواهد، آیا صادرات با دیگر اهداف شرکت هماهنگی دارد، آیا سودهای قابل ‌انتظار از ارزش قیمتهاست یا بهتر است منابع شرکت برای توسعه کار داخلی جدید به کار رود و… در کنار تمامی این موارد همیشه نیاز به راهنمایی و مشاوره صادارتی با فردی دارید که بتواند به شما کمک کند تا مسیر درآمدزایی درستی را انتخاب کنید.

برای آشنایی بیشتر با روند کلی مشاوره صادرات فایل صوتی زیر را بشنوید:

” مشاوره صادرات بصورت مشاوره رایگان “ ، به روز و طبق آخرین روشهای جهان است. شما به مشاوری نیاز دارید که به شما استراتژی بده و مسیری بده و در واقع شما و کسب وکار شما را مدیریت کند و به سمت کسب درآمد بیشتر راهبری کند .
با تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره پایین این صفحه، یک مشاور صادرات با شما تماس می گیرد و مذاکره می کند تا توانمندی ها و شرایط محصول شما را شناسایی و بررسی کند و با توجه به ظرفیت ها و امکاناتی که دارید، پیشنهاد روش مناسب صادارت محصول شما را ارائه دهد.

اما برای دریافت مشاوره صادرات شرطی هم داریم:

اینکه با مشاورین ما صادق باشید ، صادقانه تمام موارد کاری و محصولی که دارید را ارائه کنید. به لحاظ مالی، توانایی های فردی و امکاناتی که دارید و … را راحت و صادقانه به کارشناسان ما بگویید تا بهتر بتوانند به شما مشاوره دقیق بدهند.

یک جمع بندی کنیم ، ما به عنوان یک راهنما، یک شتاب دهنده ، یک کارآفرین و بعنوان یک مشاور کسب و کار و درآمد ، تمامی روش های اجرایی صادرات کالا، تحلیل بازارهای صادراتی ، چگونگی ترخیص کالا از گمرک ، هزینه های حمل و نقل کالا ، بازاریابی صادراتی در کشورهای مورد هدف محصول شما ، امورمربوط به بارنامه ، بیمه ، بازگشت درآمد حاصل از صادرات به ایران و … را دقیقا بررسی و اجرا می کنیم ، و شما را در مسیر درستی که بتوانید از محصولات خود سود کنید قرار می دهیم.

مشاوره صادرات برای چه کسانی پیشنهاد می شود؟

 • اگر کارخانه دار یا تولید کننده هستید و قصد صادرات به کشور های دیگر دارید.
 • اگر تولید کننده نیستید ولی به دنبال کسب درآمد از مسیر تجارت هستید.
 • اگر قصد دارید یک برند صادراتی داشته باشید و هیچ مهارتی ندارید.
 • اگر توان تامین یا تولید محصولی دارید اما بازار خارجی برای آن نیاز دارید.
 • اگر قصد دارید با سرمایه خود به توسعه صادرات ایران کمک کنید.
 • اگر نگران مشکلات صادرات هستید و صادرات تضمینی می خواهید
 • اگر تولید کننده محصولی هستید و می خواهید درآمد ارزی به دست بیاورید.

مزیت های مشاوره صادرات چیست ؟

 • افزایش آگاهی نسبت به روند صادرات محصولات خود
 • ذخیره سرمایه و شناخت فرصت های مناسب
 • تسریع در فرآیند صادرات و انتخاب راه های کوتاه تر و مناسب
 • بازاریابی و بدست آوردن مشتری قبل از تولید محصول و ارسال
 • امکان صادرات تضمینی و مشارکت صادراتی با ما
 • به حداقل رساندن ریسک معاملات صادراتی و بیشترین بهره برداری مالی
 • امکان برون سپاری فرایندهای صادراتی به ما و تمرکز شما فقط روی تولید

مشاوره صادرات

نکات قابل توجه عزیزانی که درخواست مشاوره صادرات رایگان دارند:

 • پس از تکمیل و ارسال فرم زیر ، باتوجه به حجم بالای درخواست ها و نیاز به زمانبندی کارشناسان برای پاسخ دهی بهتر، مشاوره اولیه با عزیزانِ تهرانی هم همانندِ سایر شهرستانها بصورت تلفنی با شما انجام می شود.
 • پس از تماس تلفنی کارشناسان ما با شما، درصورت نیاز به جلسه حضوری هماهنگی لازم با شما انجام می شود.


برای استفاده از خدمات مشاوره صادرات ، توسعه کسب و کار و تجارت جهانی ، فرم زیر را تکمیل نمایید:

 • حتماً شماره خودتان و ترجیحاً دارای واتس اپ، برای ارتباطات بعدی کارشناسان
 • سرمایه مدنظر برای مشارکت در صادرات یا صادرات محصول تان را (به میلیون تومان) ذکر نمایید
 • درباره بازار هدف، موارد مصرف این محصول و ...
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .