هند و جاذبه ها و فرصتهای سرمایه گذاری در هندوستان

هند و سفر به آن می تواند یک تجربه هیجان انگیز و در عین حال فرصت ساز باشد؛ از این جهت که بواسطه تعدد مکان های دیدنی و جاذبه های تجاری و سرمایه گذاری هند، برنامه ریزی در مدیریت زمان و هزینه در هندوستان بسیار مهم می باشد. وجود معابد زیبای مختلف، بازارهای خرید، غذاهای محلی، تفریحات ساحلی و کوه پیمایی و … موجب می شود که در بسیاری مواقع امکان تصمیم گیری را برای اینکه از کدام جاذبه گردشگری دیدن نمایید و یا حتی چند شب را در کدام شهر هند سپری نمایید. در این ویدیو بخشی از جاذبه های تجاری و سرمایه گذاری  هند معرفی می گردد:

آگرا

آگرا یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین شهرهای هندوستان است. ماه مهر تا ماه فروردین، مناسب ترین شرایط آب و هوایی برای سفر به شهری است که آرامگاه تاج محل در آن به عنوان یک شاهکار معماری ایرانی به شمار می رود.

دهلی نو 

دهلی نو پایتخت هند و ترکیبی از بافت قدیم و جدید شهری و مرکز فرهنگ ها و مذاهب گوناگون است و به خاطر معماری و شهرسازی به سبک بریتانیایی اش شهرت جهانی دارد. دهلی نو در اصل منطقه ای شهری درون کلان شهر دهلی است. دهلی با قدمتی افزون در 5000 سال به همراه دمشق و بنارس از قدیمی ترین شهرهای جهان محسوب می شود.

جیپور

جیپور یکی از شهرهای دیدنی هندوستان است که در شمال غربی این کشور واقع شده و به شهر صورتی شهرت دارد. این شهر از معروف ترین نقاطی است که حدود 300 سال پیش تاسیس شده که یقینا از دیدن معماری شهری منظم و منسجم آن لذت خواهید برد. هاوا، قلعه اکبر، جانتار مانتار، سالن آلبرت، کاخ رمباغ، جال محل، کاخ ماهاراجه، کاخ ماهارجه جیپور و… از جمله پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری و دیدنی جیپور هند بشمار می آید.

سایر جاذبه های گردشگری و فرصتهای سرمایه گذاری در هندوستان را در ویدیو می توانید مشاهده نمایید.

نظرات خود را درمورد این ویدیو در بخش دیدگاه های پایین همین صفحه ارائه نمایید:

مشاوره رایگان با کارشناسان صادرات : مشاوره رایگان صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.