صادرات تضمینی و طرح مشارکت صادراتی ( سرمایه گذاری در صادرات ):

طرح صادرات تضمینی و طرح سرمایه گذاری در صادرات با این هدف است که  فرایند های صادراتی کالا را مدیریت کند و کمک کند به مجموعه ها و سرمایه گذاران که در جهت صاردات بتوانند خیلی سریع به هدفشان برسند. یعنی شما که دارید در توسعه صادرات کالا ایرانی کار می کنید، سود ومنافع خوبی هم ازاین کار ببرید.

امروزه در بازار جهانی ، فروش به روشهای مختلف وجود داره یک روش این است که شما کالا را بدون ارسال و قبل از ارسال و حتی قبل از تولید بیایید بفروشید.
یعنی اول تبلیغات می کنید، مارکتینگ می کنید با افرادی که خواهان آن محصول هستند وارد مذاکره می شوید و از آنها پیش پرداخت یا مبلغی دریافت میکنید و بعد کالا براشون ارسال می کنید. این فرایند زمان طولانی می بره. البته نمیگیم خیلی طولانی، ولی بالاخره هزینه هایی باید ببره.

برای خیلی از مردم این دغدغه وجود دارد که اگر من هزینه هایی کنم، چه گارانتی هست که فروش حتما انجام بشود؟ گارانتی هست که کار بشه؟
شاید امروز شروع کردم، فصلش نباشه. دو ماه سه ماه شش ماه دیگه فصلش باشه و از اینجور دیالوگ ها. این یکی از دغدغه کسایی که میخواهند در این جهت هزینه کنند.

افرادی که بلند پرواز هستند، افرادی که به دنبال ساختار و سازمان هستند، این روش را بسیار می پسندند.  خیلی راحت تر در واقع می توانند پیش بروند.   اما افرادی که قصددارند در صادرات کار کنند، اول میخواهند ریسک های خودشان را کاهش بدهند، و از طرفی این کار تضمین شده بشود.

حمل و نقل و خدمات حمل و نقل به صرفه برای صادرکنندگان

ما مدل کار و ساختار فرایند ها را تغییر دادیم. یعنی گفتیم امروز در دنیا یکی ازتکنیک های فروش ، تحویل کالا درمنزل هست. یعنی الان خیلی از شرکت های امریکایی در کره جنوبی کالارو می برند و تحویل می دهند در منزل.
یعنی شما از امریکا خرید می کیند، در کره و تحویل درب منزلتون داده میشود. چینی ها کالا تحویل در منزل در امریکا میدهند و در اروپا انجام میدهند و خیلی از ارسال های انلاین این کار را انجام می دهند. یعنی فروشگاههای که کارشون این است.

پس فرایند را اصلاح کردیم. سود در فروش این مدلی هست. امروز دیجی کالا را داریم می بینیم که کالاها را تحویل میدهد و خیلی از تولید کننده ها مستقیما دارن با دیجی کالا کارمیکنند.

بررسی کردیم بازار امارات، بازار ترکیه و بازار امریکا و … ،خیلی از کالاهای ایرانی را در این بازارها با یک شرایط بسیار خوب و اختلاف قیمت بسیار زیادی می شود فروخت. اما برای فروختن این کالا  لازمه یک سری هزینه ها لازم هست.
یعنی باید کالا از ایران حمل بشود،  یه بار داخل کاتینر برود، تی ای سی پرداخت شود، تی ای سی انلودینگ داده شود، فریس جیت یا هزینه حمل داده بشود،  گمرک ایران ، گمرک خارج از ایران ، و آن کشور خارج ازایران به آن کشور مقصد امارات یا ترکیه یا گمرک در واقع امریکا.
بعد tax یا مالیات باید داده شود و هزینه های انبارداری باید پرداخت بشود و … و اینها یک عددی می شود.

ما کالاها را می بریم در مثلا در امارات تخلیه می کنیم در انبارهای خودمان بارگیری می کنیم و این کالا در آن انبار اماده می شود. حالا شروع میکنیم به تبلیغ کردن. اول ازهمه هرکسی که خریدار عمده این کالا هستند، اکثرا در امارات حضور دارند رفت و امد میکنند. خیلی راحت میتونند بروند کالا را ببینند و چون کالا را رویت می کنند، اعتماد خیلی بیشتری می کنند و خیالشان از موجود بودن کالا راحت می شود و خیلی سریع خرید میکنند.

از طرف دیگه ما قبل از ارسال بررسی کردیم بازار امارات به صورت تک فروشی نسبت به این کالا ها چه بازدهی دارد و چه ارزسی براش وجود دارد.  براساس همین هم در واقع ما توانستیم روی سرمایه گذاری این کالا اول پیش بینی و بازاریابی کنیم بعد شروع می کنیم در فروشگاههای انلاین فروختن.

صادرات تضمینی ، مشارکت در صادرات و سرمایه گذاری در صادرات

هر فروشگاههای که فصد خریدداشته باشه، کالای ما عرضه میشه و هرکسی این کالارو بفروشه ما کالا باید تحویل بدیم به اون شرکت حملشون و این شرکتهای حمل از انبار خودشون برای مشتری های که وجود داره کالا ارسال می کنند و در سریع ترین زمان به دستشون میرسه.

یعضا میشه این کالا ازخود انبارهای ایران هم فرستاد، اما بیشتر از مثلا دوماه مشتری ها نمیخرند و این دوماه زمان زیادی برای خریداران هست. ولی درمورد کالاهایی که در خود امارات یا در انبارهای کشور های فروشنده که ماداریم باهاشون کار میکنیم وجود داشته باشد، ظرف سه روزتا یک هفتته براشون کالا ارسال میشه و این زمان خیلی برای مشتری جذاب تر هست و درواقع امتیاز بیشتری می تونیم دریافت کنیم.

مثل اینکه شما بخوایید کالایی از کشوری بخرین و بگن دوماه طول میکشه، یا این که بگن کالا یک هفته ای بهتون تحویل داده میشه . شما قطعاً ترجیح میدهید کالا در ایران باشه و سریع تر در ایران دریافتش کنید تا بخواهید دوماه صبر کنید.

این خودش یک ارزش بسیار مهم هست و منجر به این میشه خریداران خیلی راحت تر کالا را بخرند و به همین دلیل میزان فروش این کالا بیشتر می شود.

چون حجم کالاهای ایرانی بسیار کم هست، ما در طرح مشارکت صادرات فرایند فروش و بازاریایی کالا را بسیا بسیار تسریع کردیم و کاری کردیم با بالاترین سود کالای شما به دست افرادی برسد که در بازار جهانی مصرف کننده محصول شما هستند. حالا چه به صورت تکی ، چه به صورت عمده .

این مدل صادرات تضمینی و حمل کمک میکنه هم به تولید کنندها که صاحب کالا هستند ، و هم به افرادی که سرمایه دار هستند و می خواهند از همکاری در صادرات مشارکت کنند و سود بالایی ببرند.

این طرح همچنین موجب این می شود که عده زیادی کارگر و کسانی که کار تولیدی انجام میدهند بتوانند از رونق صادرات بهره ببرند و هم خودشون از این اشتغال و ارز اوری که ایجاد کردن بهر دلاری ببرند .

در واقع شما در مدل سرمایه گذاری که سود قطعی شما وجود داره و بانک سودتضمینی بیشتری هم دارید.

صادرات تضمینی مدیریت و تسریع فرایند های صادراتی کالا:

مختصری از درآمدهای موجود در تجارت و صادرات :

✔️ پتانسیل های بالقوه ثروت در تجارت قابل مقایسه با هیچ شغلی نیست.
✔️ سهم بازار جهانی تجارت انگور ۲۱ میلیارد دلار
✔️ سهم بازار جهانی مبل ۱۷۹ میلیارد دلار
✔️ سهم بازار جهانی پنبه ۲۶ میلیارد دلار
✔️ در سال ۱۳۹۹ میزان درآمد صادراتی نفتی و غیرنفتی ۴۰ میلیارد دلار بوده است.
✔️ در سال ۹۹ سهم بازار مرکبات ایران ۱۴ میلیون دلار
✔️ در سال ۹۹ سهم بازار سیم و کابل ایران ۷۸ میلیون دلار

برخی برتری های تجارت و صادرات بر دیگر مشاغل :

  • چند ده برابر بودن درآمد تجارت به سایر شغل ها
  • اعتبار بالای شغلی تجارت نسبت به سایر شغل ها
  • نداشتن ساعت کاری برای تاجر و اختیار زمانی 
  • عدم محدودیت مکانی و امکان انجام کار از هر جایی
  • فرصت های کاری جدیدی که در تجارت برای تاجر ایجاد می شود
  • امکان سرمایه گذاری و برون سپاری کارها به متخصصین

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان صادرات تضمینی و سرمایه گذاری در صادرات فرم زیر را تکمیل کنید:

  • حتماً شماره خودتان و ترجیحاً دارای واتس اپ، برای ارتباطات بعدی کارشناسان
  • سرمایه مدنظر برای مشارکت در صادرات یا صادرات محصول تان را (به میلیون تومان) ذکر نمایید
  • درباره بازار هدف، موارد مصرف این محصول و ...
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .