سود صادرات و واردات چقدر است؟ درآمد تاجر چقدر است؟

سود صادرات و واردات و حدود درآمد تاجران یکی از مطرح ترین سوال‌ها در مورد تجارت (صادرات و واردات) است و میزان سودآوری همواره مهم است. این موضوع همیشه دارای اهمیت بالایی برای تاجران بوده است. اما در مقطع زمانی فعلی کشور، کدام کالاها سودآوری بازرگانی بیشتری برای تاجران دارند؟
و یا به عبارت ساده تر، سود و درآمد سالیانه یک تاجر چقدر است؟ در ویدیو زیر سود صادرات و واردات به طور کامل برای شما توضیح داده شده است، قصد داریم با ذکر اعداد و ارقام سود حاصل از واردات یا صادرت را برای شما توضیح دهیم.
این ویدیو در جهت اطلاع دادن به شما عزیزان درمورد آمار درآمدی تاجران و همچنین برای شفاف شدن درآمدها و مقایسه سود صادرات و واردات تهیه شده است.

در سال های اخیر آمار صادرات و واردات در کشور‌های مختلف از جمله ایران افزایش پیدا کرده است و با توجه به پیشرفت تکنولوزی، تاجر های جدید، بازار را از تجار سنتی گرفته اند.

 روش هایی برای بالا بردن سود صادرات و واردات :

 • پشتکار
 •  استرس و اضطراب 
 •  برنامه ریزی دقیق
 •  نسبت به وظایف کارمندان خود احساس مسئولیت داشته باشید
 •  برای خودتان زمان بگذارید
 •  متعهد باشید
 •  بروزرسانی اطلاعات

برای درک بهتر سود صادرات و واردات پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر را ببینید :

 

چگونه به یک تاجر خوب تبدیل شوید؟

با توجه به مطالب و آمار و ارقامی که در ویدئو خدمت شما ارائه شد، تاجرانی که در این مقطع زمانی وارد بازار صادرات و واردات می شوند برای پیشرفت هرچه بیشتر کاتان باید از اینترنت بطور صحیح استفاده کنید و این نکته را فراموش نکنند که باهوش بودن تاثیر زیادی در کسب و کارشان دارد.
همچنین علاوه بر هوش و ذکاوت باید صادقانه و صحیح فعالیت بازرگانی را انجام داد، با رعایت موارد ذکر شده در متن به یک تاجر خوب در زمینه واردات و صادرات تبدیل شوید و سود خیلی بالایی از این فعالیت خواهید برد.

تجارت ایران

کشور ایران به دلیل داشتن منابع طبیعی و غیره می تواند بهترین جایگاه را در صادرات و واردات داشته باشد. متاسفانه در سال های اخیر، کوتاهی‌ها یا طمع کاری بعضی تاجران ایرانی سبب شده است تا نام ایران و تاجران ایرانی را درسطح جهان خراب شود. بعضی از تاجران نسبت به تعهد خود پای بند نیستند به عنوان مثال به جای صادرات سنگ، شن و ماسه صادر کردند. برخی تاجران فقط منافع خود را در نظر می گیرند و آینده کشور برایشان اهمیتی ندارد.
این موارد سبب شد تا اعتماد دیگر کشورها نسبت به ایران از بین برود. اگر تاجران ما صداقت را مبنا کار خود قرار دهند با افزایش صادرات و واردات مواجهه می شویم.
امیدواریم با تلاش سایر تاجران عزیز و ارائه محصولات با کیفیت و صادقانه، صادرات و واردات ایران در رتبه جهانی خوبی قرار بگیرد.

نظرات خودتون را در مورد سودآوری صادرات و واردات در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید:

مشاوره رایگان با کارشناسان صادرات : مشاوره رایگان صادرات

One thought on “سود صادرات و واردات چقدر است؟ درآمد تاجر چقدر است؟

 1. اسماعیل نسب :

  این سود بستگی به چی دارد؟ چون ما کارمون مرغداری هست و میخواهیم صادرات داشته باشیم. ولی هزینه های کارمون تو ایران هم بالا هست و نمیدونم میتونیم تو صادرات مرغ زنده ورود کنیم یا نه.
  یا اینکه بهتره برای صادرات رو یه چیز دیگه کار کنیم و مرغداریمون فقط برای داخل ایران باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.