کالای پر سود برای صادرات یا واردات پردرآمد را چطور انتخاب کنیم؟

کالای پر سود برای صادرات یا واردات پردرآمد را چطور انتخاب کنیم؟ سوالی است که خیلی از تاجران و فعالان بازرگانی و واردات و صادرات با آن هر روزه سر و کار دارند.

اما با توجه به اوضاع کنونی کشور و شرایط مالی مردم ، شرایط ارز و … چه کالاهایی سود بیشتری برای واردات یا صادرات دارند و به معنی دیگر چطور حاشیه امنیت کاری تجاری خود را در بازار فعلی بالا ببریم، موضوعی است که در این ویدیو به آن پرداخته شده است: 

جالبه نکته ای را خدمت شما عرض کنیم که حدود ۲۰۰ هزار قلم کالا با ضوابط و مجوز سازمان تجارت جهانی دارای کد گمرکی هستند و از این تعداد حدود ۵۶۰۰ قلم کالا داخل کتاب مقررات واردات و صادرات دارای کد تعرفه بازرگانی و گمرکی هستند و این به این معنی هست که می توان روی واردات و صادرات آنها فعالیت تجاری داشت.

برای اینکه چه کالایی را برای واردات یا صادرات را انتخاب کنیم، لازم هست چند آیتم را درنظر بگیریم و با توجه به نتایج اون آیتم ها در آخر به یک جمع بندی برسیم و در نهایت به کالای مورد نظر برای واردات یا صادرات می رسیم. 

یک نکته بسیار مهم : بعضی از اشخاص یا شرکتها هستند، که در شروع فعالیت بازرگانی خود میخواهند تمام کالا ها را واردات یا صادرات کنند. که این عملاً غیر ممکن است و این افراد یا شرکتها به اصطلاح همه کاره و هیچ کاره هستند و معمولا موفق نمیشوند.

کافیست چند نفر از تاجران موفق ایران را بررسی کنید که سالهاست در یک شاخه مشخص درحال فعالیت هستند و مشتریان آنها هم چه در داخل ایران و چه خارج از ایران در همان زمینه روی آنها شناخت و اطمینان دارند.

سایر موارد و تمامی نکات انتخاب کالای پر سود برای صادرات یا واردات پردرآمد بطور کامل در این ویدیوی آموزشی خدمت شما ارائه شده است.

نظرات خودرا درمورد کالای پر سود برای صادرات یا واردات پردرآمد در پایین صفحه به ما ارائه کنید:

مشاوره رایگان با کارشناسان صادرات : مشاوره رایگان صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.