کردستان و جاذبه های گردشگری و فرصتهای سرمایه گذاری

کردستان و جاذبه های گردشگری و فرصتهای سرمایه گذاری آن که بدون شک یکی از قطب های مهم گردشگری شمال غرب کشورمان استان سرسبز و زیبای کردستان است. آب و هوای معتدل و مطلوب به خصوص در فصول بهار و تابستان، طبیعت بکر، چشم اندازهای زیبا، فرهنگ غنی و مردمان خونگرم و آثار تاریخی متنوع که در جای جای این خطه یافت می شود، باعث شده است تا سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری به این استان سفر کنند. در ویدیوی زیر بصورت مختصر به جاذبه های گردشگری و فرصتهای سرمایه گذاری کردستان می پردازیم:

مجموعه تفریحی فرهنگی آبیدر از بهترین جاذبه های گردشگری کردستان

آبیدر مکانیست که آخر هفته ها مملو از سسندجی هاییست که برای پیکنیک آمده اند. مهم ترین تفرجگاه سنندج که بر بلندای کوهی به همین نام قرار گرفته است.

مسجد جامع سنندج از جاهای دیدنی سنندج

مسجدی زیبا، که از نظر هنر معماری جزء زیباترین مسجد استان و جزء با ارزش ترین نمونه های معماری اسلامی و از جمله جاذبه های گردشگری استان  است. مسجد جامع سنندج در دوران پر فراز و نشیب قاجار ساخته شده است.

شهر زیبای سنندج

شهر سنندج مرکز این استان است. در واقع اگر به کردستان سفر کنید و سری به این شهر زیبا با مردمان واقعا مهربان آن نزنید، ضرر کرده اید. مردم کرد این شهر با مهمان نوازی خود، خاطراتی خوش را برای شما رقم خواهند زد.

بازار سنندج و مکانهای دیدنی سنندج

اگر دلتان برای یک مکان سنتی با مردمانی قدیمی با لباس های رنگ و وارنگ تنگ شده است، حتما باید سری به بازار قدیمی شهر سنندج بزنید زیرا از جمله جاذبه های گردشگری کردستان است.

سایر جاذبه های گردشگری و فرصتهای سرمایه گذاری کردستان را می توانید در این ویدیو مشاهده نمایید.

نظرات خود را درمورد این ویدیو در بخش دیدگاه های پایین همین صفحه ارائه نمایید:

مشاوره رایگان با کارشناسان صادرات : مشاوره رایگان صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.